Results by Game

2020

19/07/2020 Kingstonian Won
02/08/2020 Railway Taverners Won
09/08/2020 Banstead Won
13/09/2020 Reigate Pilgrims Lost

2019

21/04/2019 Middleton Stoney Drawn
28/04/2019 Watton-at-Stone Lost
19/05/2019 Newington Lost
02/06/2019 Frensham Won
09/06/2019 Newdigate Lost
03/07/2019 Cerne Valley Won
04/07/2019 Blagdon Hill Lost
05/07/2019 Broadway & Horton Won
21/07/2019 Kingstonian Won
01/09/2019 Railway Taverners Won
15/09/2019 Reigate Pilgrims Drawn

2018

22/04/2018 Middleton Stoney Drawn
{date} Kingstonian Won
{date} Newington Won
{date} Watton-at-Stone Lost
{date} Blagdon Hill Lost
{date} Broadway & Horton Won
{date} Selling Won
{date} Reigate Pilgrims Lost
{date} Stoke D’Abernon Lost

2017

{date} Middleton Stoney Lost
{date} Kingstonian Lost
{date} Newington Lost
{date} Frensham Won
{date} Newdigate Drawn
{date} Watton-at-Stone Lost
{date} Blagdon Hill Lost
{date} Broadway & Horton Lost
{date} Stowting Lost
{date} Brasted Invicta Won
{date} Reigate Pilgrims Lost
{date} Selling Lost

2016

{date} Middleton Stoney Won
{date} Nightwatchman CC Lost
{date} Newington Won
{date} Frensham Won
{date} Watton-at-Stone Won
{date} Blagdon Hill Lost
{date} Broadway & Horton Lost
{date} Bristol 4th XI Won
{date} Kilmington & Stourton Lost
{date} Brasted Invicta Won
{date} Reigate Pilgrims Drawn
{date} Selling Won

2015

{date} Middleton Stoney Lost
{date} Britwell Salome Drawn
{date} Nightwatchman CC Lost
{date} Newington Won
{date} Frensham Lost
{date} Newdigate Drawn
{date} Watton-at-Stone Won
{date} Blagdon Hill Won
{date} Broadway & Horton Won
{date} Bedouins Lost
{date} Headley Down Won
{date} Stowting Drawn
{date} Brasted Invicta Drawn
{date} Reigate Pilgrims Won
{date} Selling Won

2014

{date} Hook and Southborough Lost
{date} Nightwatchman CC Won
{date} Newington Won
{date} Farningham Won
{date} Frensham Won
{date} Watton-at-Stone Drawn
{date} Broadway & Horton Won
{date} Kilmington & Stourton Lost
{date} Exford Won
{date} Horningsham Drawn
{date} Newdigate Won
{date} Wimbledon United Lost
{date} Brasted Invicta Won
{date} Reigate Pilgrims Drawn

2013

{date} Middleton Stoney Drawn
{date} Britwell Salome Lost
{date} The Nightwatchman CC Won
{date} Newington Lost
{date} Frensham Won
{date} The Herd Lost
{date} Watton-at-Stone Won
{date} Stowting Drawn
{date} Broadway & Horton Won
{date} Kilmington & Stourton Won
{date} Exford Won
{date} Horningsham Won
{date} Newdigate Lost
{date} Addington 1748 Won
{date} Brasted Invicta Drawn
{date} Selling Lost

2012

{date} Middleton Stoney Won
{date} ELCCCC Lost
{date} Newington Won
{date} Horningsham Lost
{date} Newdigate Lost
{date} Tower of Dudes Won
{date} Wonersh Won
{date} Brastead Invicta Won
{date} Reigate Pilgrims Drawn
{date} Stoke D’Aberdon Lost

2011

{date} Middleton Stoney Drawn
{date} Britwell Salome Won
{date} Newington Lost
{date} ELCCCC Lost
{date} Frensham Drawn
{date} Watton-at-Stone Won
{date} Stowting Won
{date} Broadway & Horton Won
{date} Kilmington & Stourton Lost
{date} Horningsham Won
{date} SAC XI Won
{date} Clapton & Oval Lost
{date} SB Exiles Won
{date} Reigate Pilgrims Lost
{date} Selling Drawn

2010

{date} Britwell Salome Won
{date} Trafford Croydon Won
{date} ELCCCC Won
{date} Middleton Stoney Drawn
{date} Newdigate Won
{date} Watton-at-Stone Lost
{date} Stowting Won
{date} Broadway & Horton Won
{date} Kilmington & Stourton Lost
{date} Horningsham Won
{date} Islip Lost
{date} Hampton Wick Lost
{date} SB Exiles Drawn
{date} Reigate Pilgrims Won
{date} Spencer Lost

2009

{date} Britwell Salome Won
{date} Ockley Drawn
{date} Newdigate Won
{date} Watton-at-Stone Won
{date} Stowting Drawn
{date} Broadway & Horton Lost
{date} Kilmington & Stourton Drawn
{date} Horningsham Won
{date} Islip Won
{date} ELCCCC Lost
{date} SB Exiles Lost
{date} Tower of Dudes Won
{date} Reigate Pilgrims Won
{date} Selling Lost

2008

{date} Britwell Salome Lost
{date} Ockley Won
{date} Tappers Won
{date} Middleton Stoney Won
{date} Newdigate Won
{date} Watton-at-Stone Lost
{date} Stowting Won
{date} Broadway & Horton Won
{date} Horningsham Drawn
{date} The Old Min v The Young Min Drawn
{date} Harrow St Mary’s Won
{date} Putney Won
{date} Reigate Pilgrims Drawn
{date} Selling Won

2007

{date} Britwell Salome Won
{date} Old Colfeians Lost
{date} Tappers Lost
{date} Newdigate Won
{date} Grimsdyke CC Won
{date} Broadway & Horton Won
{date} Kilmington & Stourton Won
{date} Horningsham Drawn
{date} The Old Min v The Young Min Drawn
{date} Selling Lost
{date} SB Exiles Lost
{date} Reigate Pilgrims Drawn
{date} Watton-at-Stone Won

2006

{date} Britwell Salome Won
{date} Ockley Won
{date} Tappers Won
{date} Newdigate Lost
{date} HSBC Lost
{date} Stowting Lost
{date} Broadway & Horton Won
{date} Kilmington & Stourton Lost
{date} Horningsham Drawn
{date} Old Mid-Whitgiftians Lost
{date} Selling Lost
{date} SB Exiles Won
{date} Reigate Pilgrims Lost
{date} Sanderstead Won

2005

{date} Britwell Salome Drawn
{date} Ockley Won
{date} Old Colfeians Lost
{date} Tappers Lost
{date} Newdigate Lost
{date} Watton-at-Stone Drawn
{date} Stowting Won
{date} Broadway & Horton Won
{date} Kilmington & Stourton Won
{date} Warminster Garrison Won
{date} Horningsham Won
{date} Selling Lost
{date} Ballinger Waggoners Drawn
{date} SB Exiles Won
{date} Reigate Pilgrims Drawn
{date} Hornchurch Won

2004

{date} Britwell Salome Lost
{date} Old Colfeians Won
{date} Ballinger Waggoners Lost
{date} Newdigate Won
{date} Watton-at-Stone Won
{date} Stowting Drawn
{date} Kilmington & Stourton Won (D/L Method)
{date} The Gents Drawn
{date} Brookwood Drawn
{date} Selling Won
{date} Tappers Lost
{date} Temple Sheen Drawn
{date} Reigate Pilgrims Lost

2003

{date} Ockley Drawn
{date} Old Colfeians Lost
{date} Ballinger Waggoners Drawn
{date} Newdigate Drawn
{date} Watton-at-Stone Drawn
{date} Stowting Drawn
{date} Wareham Drawn
{date} Broadway & Horton Lost
{date} Land Warfare XI Won
{date} Honor Oak Drawn
{date} Tappers Lost
{date} Selling Lost
{date} Spencer Won
{date} Reigate Pilgrims Drawn

2002

{date} Ockley Won
{date} Players and Jesters Lost
{date} Streatham Drawn
{date} Watton-at-Stone Drawn
{date} Wareham Lost
{date} Broadway & Horton Drawn
{date} ACME Lost
{date} Hetairoi Drawn
{date} Tappers Drawn
{date} Selling Won
{date} North Holmwood Lost
{date} Reigate Pilgrims Lost
{date} Britwell Salome Won

2001

{date} Long Ditton Won
{date} Players and Jesters Lost
{date} Stowting Lost
{date} Watton-at-Stone Drawn
{date} Wareham Won
{date} Broadway & Horton Won
{date} ACME Lost
{date} Kilmington & Stourton Won
{date} Old Colfeians Won
{date} Reigate Pilgrims Lost

2000

{date} Ockley Lost
{date} Stowting Won
{date} Watton-at-Stone Won
{date} Tatsfield Won
{date} Wareham Lost
{date} Broadway & Horton Won
{date} Kilmington & Stourton Lost
{date} Shottermill Won
{date} Tappers Won
{date} Selling Won
{date} Old Colfeians Won
{date} Reigate Pilgrims Won

1999

{date} Ockley Drawn
{date} Players and Jesters Lost
{date} Stowting Drawn
{date} Woking and Horsell Won
{date} Watton-at-Stone Won
{date} Great Braxted Lost
{date} Bovington Occasionals Lost
{date} Wareham Won
{date} Knapp Lost
{date} Broadway & Horton Lost
{date} The Ex-Blues Lost
{date} Hetairoi Lost
{date} Tappers Lost
{date} Old Colfeians Won
{date} Reigate Pilgrims Lost

1998

{date} Ockley Drawn
{date} Players and Jesters Drawn
{date} Stowting Drawn
{date} Watton-at-Stone Won
{date} Broadway & Horton Won
{date} Knapp Won
{date} Hartswood Occasionals Drawn
{date} Copdock Lost
{date} Ipswich and East Suffolk Lost
{date} Hetairoi Lost
{date} Reigate Pilgrims Won

1997

{date} Valley End Lost
{date} Ockley Lost
{date} Players and Jesters Lost
{date} Stowting Won
{date} Tappers Lost
{date} Great Braxted Drawn
{date} Wincanton Casuals Won
{date} Broadway & Horton Lost
{date} Kilmington & Stourton Drawn
{date} Farnborough Won
{date} Captain Scott’s XI Drawn
{date} Hetairoi Won
{date} Slip End Lost
{date} Reigate Pilgrims Won
{date} Woodlawn CC Drawn

1996

{date} Ockley Drawn
{date} Stowting Drawn
{date} Valley End Won
{date} Great Tew Won
{date} Wickford Tied
{date} Tappers Won
{date} Erratics Drawn
{date} Barrow Hospital Won
{date} Broadway & Horton Lost
{date} Kilmington & Stourton Drawn
{date} Farnborough Won
{date} Captain Scott XI Drawn
{date} Littlewick Green Drawn
{date} A Stonor XI Won
{date} Great Braxted Won
{date} Watton-at-Stone Drawn

1995

{date} Valley End Lost
{date} Ockley Won
{date} Great Tew Lost
{date} Abbey Players Drawn
{date} Old Elthamians Drawn
{date} Tappers Drawn
{date} Barrow Hospital Won
{date} Broadway & Horton Won
{date} Horningsham Won
{date} Farnborough Won
{date} Checkendon Lost
{date} Hetairoi Won
{date} White Lion Lost
{date} Watton-at-Stone Lost

1994

{date} Antillies Lost
{date} Great Tew Drawn
{date} Old Elthamians Lost
{date} Polytechnic III Won
{date} Broadway & Horton Won
{date} Horningsham Drawn
{date} Farnborough Lost
{date} Checkendon Won
{date} Hetairoi Lost
{date} Valley End Lost
{date} Reigate Pilgrims Lost
{date} Watton-at-Stone Lost

1993

{date} Ockley Won
{date} Great Tew Drawn
{date} Antillies Lost
{date} Old Elthamians Won
{date} ICL Bracknell Won
{date} Broadway & Horton Lost
{date} Queen Camel Won
{date} Checkendon Drawn
{date} Watton-at-Stone Won

1992

{date} Old Elthamians Drawn
{date} Deando Lost
{date} Yateley Won
{date} Antillies Lost
{date} Ballinger Drawn
{date} Ockley Road, Bromley Lost
{date} Broadway & Horton Lost
{date} Shepton Beauchamp Won
{date} Dowlish Wake Won
{date} Checkendon Lost
{date} Long Hanborough Lost
{date} Old Wimbledonians Drawn
{date} Reigate Pilgrims Drawn
{date} Watton-at-Stone Lost

1991

{date} Hersham Won
{date} Ockley Drawn
{date} Old Elthamians Won
{date} Valley End Won
{date} Chenkendon Drawn
{date} Antillies Lost
{date} Crocodiles Won
{date} Hamsley Green Drawn
{date} Old Texaconians Won
{date} Old Tauntonians Lost
{date} Broadway & Horton Drawn
{date} Newdigate Drawn
{date} Hetairoi Won
{date} Stowting Won
{date} Long Marston Won
{date} Reigate Pilgrims Won
{date} Watton-at-Stone Won

1990

{date} Ockley Lost
{date} Old Elthamians Drawn
{date} Little Kingshill Drawn
{date} University College, Oxford Lost
{date} Limpsfield Lost
{date} Brook Lost
{date} Abinger Hammer Lost
{date} Crocodiles Won
{date} Godstone Won
{date} Old Tauntonians Lost
{date} T.Calvert’s Collection Won
{date} Newdigate Drawn
{date} Stowting Drawn
{date} Reigate Pilgrims Drawn
{date} Watton-at-Stone Won

1989

{date} Wendover Lost
{date} Putney Drawn
{date} Ockley Drawn
{date} Old Elthamians Won
{date} Little Kingshill Drawn
{date} Crocodiles Lost
{date} Durranti Lost
{date} Limpsfield Lost
{date} Blindley Heath Drawn
{date} Valley End Drawn
{date} Godstone Won
{date} Barrowboys Lost
{date} Newdigate Drawn
{date} Hetairoi Lost
{date} Stowting Drawn
{date} South Nutfield Won
{date} Eggington Drawn
{date} Watton-at-Stone Won
{date} Flamingo Lost

1988

{date} Old Elthamians Won
{date} Godstone Drawn
{date} Little Kingshill Lost
{date} South Nutfield Drawn
{date} Antillies Won
{date} Limpsfield Won
{date} Blindley Heath Won
{date} Ealonians Won
{date} Liphook Won
{date} Friar’s Oak Won
{date} Barrowboys Won
{date} Newdigate Lost
{date} Brookham Green Drawn
{date} Bose XI Won
{date} Stowting Won
{date} Harpenden Drawn
{date} Watton-at-Stone Drawn

1987

{date} Crocodiles Drawn
{date} Old Elthamians Lost
{date} Little Kingshill Lost
{date} Rhinos Won
{date} Horningsham Lost
{date} Godstone Won
{date} Valley End Won
{date} Lobsters Lost
{date} Friar’s Oak Lost
{date} Newdigate Drawn
{date} Oracle Won
{date} Bose Wanderers Won
{date} Stowting Drawn
{date} Flying Wickets Won

1986

{date} Petts Wood Drawn
{date} West Wickham Won
{date} Old Elthamians Won
{date} Little Kingshill Won
{date} Brook Won
{date} White City Allstars Lost
{date} Horningsham Lost
{date} Godstone Lost
{date} Valley End Drawn
{date} Logica Won
{date} Watton-at-Stone Lost
{date} Strenue Lost
{date} Newdigate Won
{date} Harrow 3rd XI Drawn
{date} Stowting Lost

1985

{date} White City Allstars Lost
{date} West Green Lost
{date} Artisans Won
{date} Town Cryers Won
{date} Red Bat Won
{date} Petts Wood Won
{date} Brook Lost
{date} Shamrock Lost
{date} Logica Won
{date} Koh-i-Noor Won
{date} Lobsters Lost
{date} Old Wilsonians Won
{date} Ealonians Drawn
{date} Old Elthamians Lost
{date} Alex Beard’s XI Won
{date} Hendon Edgware Lost

1984

{date} West Green Lost
{date} Greenford Won
{date} Ealing Commoners Drawn
{date} Lobsters Won
{date} Harrowdene Won
{date} Standard Bridge Lost
{date} Sudbury Court Won
{date} Hendon Edgware Won
{date} Logica Won
{date} Chiswick Flyovers Lost
{date} Ealonians Lost
{date} British Legion Rickmansworth Lost
{date} Old Elthamians Won
{date} Nigel Hoare’s XI Won

1983

09/06/1983 Lobsters Won
12/06/1983 Nick Hoare’s XI Won
17/06/1983 UB XI Drawn
25/06/1983 A Good Length Won
17/06/1983 Bathurst Arms Won

1982

29/04/1982 Clifton Hill House Won
06/05/1982 A Good Length Drawn
08/05/1982 Another Man’s Meat Won
13/05/1982 Bristol Grammar School III Won
07/06/1982 J. Stimfig’s XI Lost
10/06/1982 Wills Hall Won
12/06/1982 Leyhill Lost
14/06/1982 Young Solicitors Won
15/06/1982 Lobsters Lost
16/06/1982 A Good Length Won
17/06/1982 Clifton College XI Drawn