Game

2010 Season
2000 Season
1990 Season
1982 Season

Opponents Result

2020

Reigate Pilgrims Lost
Banstead Won
Railway Taverners Won
Kingstonian Won

2019

Railway Taverners Won
Kingstonians Won
Broadway & Horton Won
Blagdon Hill Lost
Cerne Valley Won
Newdigate Lost
Frensham Won
Newington Lost
Watton-at-Stone Lost
Middleton Stoney Drawn

2018

Middleton Stoney Drawn
Kingstonians Won
Newington Won
Watton-at-Stone Lost
Blagdon Hill Lost
Broadway & Horton Won
Selling Won
Reigate Pilgrims Lost
Stoke D'Abernon Lost

2017

Middleton Stoney Lost
Kingstonians Lost
Newington Lost
Frensham Won
Newdigate Drawn
Watton-at-Stone Lost
Blagdon Hill Lost
Broadway & Horton (for the Ashes) Lost
Stowting Lost
Brasted Invicta Won
Reigate Pilgrims Lost
Selling Lost

2016

Middleton Stoney Won
Nightwatchman CC Lost
Newington Won
Frensham Won
Watton-at-Stone Won
Blagdon Hill Lost
Broadway & Horton (for the Ashes) Lost
Bristol 4th XI Won
Kilmington & Stourton Lost
Brasted Invicta Won
Reigate Pilgrims Drawn
Selling Won

2015

Middleton Stoney Lost
Britwell Salome Drawn
Nightwatchman CC Lost
Newington Won
Frensham Lost
Newdigate Drawn
Watton-at-Stone Won
Blagdon Hill Won
Broadway & Horton (for the Ashes) Won
Bedouins Lost
Headley Won
Stowting Drawn
Brasted Invicta Drawn
Reigate Pilgrims Won
Selling Won

2014

Hook and Southborough Lost
Nightwatchman CC Won
Newington Won
Farningham Won
Frensham Won
Watton-at-Stone Drawn
Broadway & Horton Won
Kilmington & Stourton Lost
Exford Won
Horningsham Drawn
Newdigate Won
Wimbledon United Lost
Brasted Invicta Won
Reigate Pilgrims Drawn

2013

Middleton Stoney Drawn
Britwell Salome Lost
The Nightwatchman CC Won
Newington Lost
Frensham Won
The Herd Lost
Watton-at-Stone Won
Stowting Drawn
Broadway & Horton Won
Kilmington & Stourton Won
Exford Won
Horningsham Won
Newdigate Lost
Addington 1748 Won
Brasted Invicta Drawn
Selling Lost

2012

Middleton Stoney Won
ELCCC Lost
Newington Won
Horningsham Lost
Newdigate Lost
Tower of Dudes Won
Wonersh Won
Brastead Invicta Won
Reigate Pilgrims Drawn
Stoke D'Aberdon Lost

2011

Middleton Stoney Drawn
Britwell Salome Won
Newington Lost
ELCCC Lost
Frensham Drawn
Watton-at-Stone Won
Stowting Won
Broadway & Horton Won
Kilmington & Stourton Lost
Horningsham Won
SAC XI Won
Clapton & Oval Lost
SB Exiles Won
Reigate Pilgrims Lost
Selling Drawn

2010

Britwell Salome Won
Trafford Croydon Won
ELCCC Won
Middleton Stoney Drawn
Newdigate Won
Watton-at-Stone Lost
Stowting Won
Broadway & Horton Won
Kilmington & Stourton Lost
Horningsham Won
Islip Lost
Hampton Wick Lost
SB Exiles Drawn
Reigate Pilgrims Won
Spencer Lost

2009

Britwell Salome Won
Ockley Drawn
Newdigate Won
Watton-at-Stone Won
Stowting Drawn
Broadway & Horton Lost
Kilmington & Stourton Drawn
Horningsham Won
Islip Won
ELCCC Lost
SB Exiles Lost
Tower of Dudes Won
Reigate Pilgrims Won
Selling Lost

2008

Britwell Salome Lost
Ockley Won
Tappers Won
Middleton Stoney Won
Newdigate Won
Watton-at-Stone Lost
Stowting Won
Broadway & Horton Won
Horningsham Drawn
The Old Min -v- The Young Min Drawn
Harrow St Mary's Won
Putney Won
Reigate Pilgrims Drawn
Selling Won

2007

Britwell Salome Won
Old Colfeians Lost
Tappers Lost
Newdigate Won
Grimsdyke CC Won
Broadway & Horton Won
Kilmington & Stourton Won
Horningsham Drawn
The Old Min -v- The Young Min Abandoned Drawn
Selling Lost
SB Exiles Lost
Reigate Pilgrims Drawn
Watton-at-Stone Won

2006

Britwell Salome Won
Ockley Won
Tappers Won
Newdigate Lost
HSBC Lost
Stowting Lost
Broadway & Horton Won
Kilmington & Stourton Lost
Horningsham Drawn
Old Mid-Whitgiftians Lost
Selling Lost
SB Exiles Won
Reigate Pilgrims Lost
Sanderstead Win

2005

Britwell Salome Drawn
Ockley Won
Old Colfeians Lost
Tappers Lost
Newdigate Lost
Watton-at-Stone Drawn
Stowting Won
Broadway & Horton Won
Kilmington & Stourton Won
Warminster Garrison Won
Horningsham Won
Selling Lost
Ballinger Waggoners Drawn
SB Exiles Won
Reigate Pilgrims Drawn
Hornchurch Won

2004

Britwell Salome Lost
Old Colfeians Won
Ballinger Waggoners Lost
Newdigate Won
Watton-at-Stone Won
Stowting Drawn
Kilmington and Stourton Won (D/L Method)
The Gents Drawn
Brookwood Drawn
Selling Won
Tappers Lost
Temple Sheen Drawn
Reigate Pilgrims Lost

2003

Ockley Drawn
Old Colfeians Lost
Ballinger Waggoners Drawn
Newdigate Drawn
Watton-at-Stone Drawn
Stowting Drawn
Wareham Drawn
Broadway & Horton Lost
Land Warfare XI Won
Honor Oak Drawn
Tappers Lost
Selling Lost
Spencer Won
Reigate Pilgrims Drawn

2002

Ockley Won
Players and Jesters Lost
Streatham Drawn
Watton-at-Stone Drawn
Wareham Lost
Broadway and Horton Drawn
ACME Lost
Hetairoi Drawn
Tappers Drawn
Selling Won
North Holmwood Lost
Reigate Pilgrims Lost
Britwell Salome Won

2001

Long Ditton Won
Players and Jesters Lost
Stowting Lost
Watton-at-Stone Drawn
Wareham Won
Broadway and Horton Won
ACME Lost
Kilmington and Stourton Won
Old Colfeians Won
Reigate Pilgrims Lost

<h3 id="2000" "="">2000

Ockley Lost
Stowting Won
Watton-at-Stone Won
Tatsfield Won
Wareham Lost
Broadway and Horton Won
Kilmington and Stourton Lost
Shottermill Won
Tappers Won
Selling Won
Old Colfeians Won
Reigate Pilgrims Won

1999

Ockley Drawn
Players and Jesters Lost
Stowting Drawn
Woking and Horsell Won
Watton-at-Stone Won
Great Braxted Lost
Bovington Occasionals Lost
Wareham Won
Knapp Lost
Broadway and Horton Lost
The Ex-Blues Lost
Hetairoi Lost
Tappers Lost
Old Colfeians Won
Reigate Pilgrims Lost

1998

Ockley Drawn
Players and Jesters Drawn
Stowting Drawn
Watton-at-Stone Won
Broadway and Horton Won
Knapp Won
Hartswood Occasionals Drawn
Copdock Lost
Ipswich and East Suffolk Lost
Hetairoi Lost
Reigate Pilgrims Won

1997

Valley End Lost
Ockley Lost
Players and Jesters Lost
Stowting Won
Tappers Lost
Great Braxted Drawn
Wincanton Casuals Won
Broadway and Horton Lost
Kilmington and Stourton Drawn
Farnborough Won
Captain Scott's XI Drawn
Hetairoi Won
Slip End Lost
Reigate Pilgrims Won
Woodlawn CC Drawn

1996

Ockley Drawn
Stowting Drawn
Valley End Won
Great Tew Won
Wickford Tied
Tappers Won
Erratics Drawn
Barrow Hospital Won
Broadway and Horton Lost
Kilmington & Stourton Drawn
Farnborough Won
Captain Scott XI Drawn
Littlewick Green Drawn
A Stonor XI Won
Great Braxted Won
Watton-at-Stone Drawn

1995

Valley End Lost
Ockley Won
Great Tew Lost
Abbey Players Drawn
Old Elthamians Drawn
Tappers Drawn
Barrow Hospital Won
Broadway and Horton Won
Horningsham Won
Farnborough Won
Checkendon Lost
Hetairoi Won
White Lion Lost
Watton-at-Stone Lost

1994

Antillies Lost
Great Tew Drawn
Old Elthamians Lost
Polytechnic III Won
Broadway and Horton Won
Horningsham Drawn
Farnborough Lost
Checkendon Won
Hetairoi Lost
Valley End Lost
Reigate Pilgrims Lost
Watton-at-Stone Lost

1993

Ockley Won
Great Tew Drawn
Antillies Lost
Old Elthamians Won
ICL Bracknell Won
Broadway and Horton Lost
Queen Camel Won
Checkendon Drawn
Watton-at-Stone Won

1992

Old Elthamians Drawn
Deando Lost
Yateley Won
Antillies Lost
Ballinger Drawn
Ockley Road, Bromley Lost
Broadway and Horton Lost
Shepton Beauchamp Won
Dowlish Wake Won
Checkendon Lost
Long Hanborough Lost
Old Wimbledonians Drawn
Reigate Pilgrims Drawn
Watton-at-Stone Lost

1991

Hersham Won
Ockley Drawn
Old Elthamians Won
Valley End Won
Chenkendon Drawn
Antillies Lost
Crocodiles Won
Hamsley Green Drawn
Old Texaconians Won
Old Tauntonians Lost
Broadway and Horton Drawn
Newdigate Drawn
Hetairoi Won
Stowting Won
Long Marston Won
Reigate Pilgrims Won
Watton-at-Stone Won

1990

Ockley Lost
Old Elthamians Drawn
Little Kingshill Drawn
University College, Oxford Lost
Limpsfield Lost
Brook Lost
Abinger Hammer Lost
Crocodiles Won
Godstone Won
Old Tauntonians Lost
T.Calvert's Collection Won
Newdigate Drawn
Stowting Drawn
Reigate Pilgrims Drawn
Watton-at-Stone Won

1989

Wendover Lost
Putney Drawn
Ockley Drawn
Old Elthamians Won
Little Kingshill Drawn
Crocodiles Lost
Durranti Lost
Limpsfield Lost
Blindley Heath Drawn
Valley End Drawn
Godstone Won
Barrowboys Lost
Newdigate Drawn
Hetairoi Lost
Stowting Drawn
South Nutfield Won
Eggington Drawn
Watton-at-Stone Won
Flamingo Lost

1988

Old Elthamians Won
Godstone Drawn
Little Kingshill Lost
South Nutfield Drawn
Antillies Won
Limpsfield Won
Blindley Heath Won
Ealonians Won
Liphook Won
Friar's Oak Won
Barrowboys Won
Newdigate Lost
Brookham Green Drawn
Bose XI Won
Stowting Won
Harpenden Drawn
Watton-at-Stone Drawn

1987

Crocodiles Drawn
Old Elthamians Lost
Little Kingshill Lost
Rhinos Won
Horningsham Lost
Godstone Won
Valley End Won
Lobsters Lost
Friar's Oak Lost
Newdigate Drawn
Oracle Won
Bose Wanderers Won
Stowting Drawn
Flying Wickets Won

1986

Petts Wood Drawn
West Wickham Won
Old Elthamians Won
Little Kingshill Won
Brook Won
White City Allstars Lost
Horningsham Lost
Godstone Lost
Valley End Drawn
Logica Won
Watton-at-Stone Lost
Strenue Lost
Newdigate Won
Harrow 3rd XI Drawn
Stowting Lost

1985

White City Allstars Lost
West Green Lost
Artisans Won
Town Cryers Won
Red Bat Won
Petts Wood Won
Brook Lost
Shamrock Lost
Logica Won
Koh-i-Noor Won
Lobsters Lost
Old Wilsonians Won
Ealonians Drawn
Old Elthamians Lost
Alex Beard's XI Won
Hendon Edgware Lost

1984

West Green Lost
Greenford Won
Ealing Commoners Drawn
Lobsters Won
Harrowdene Won
Standard Bridge Lost
Sudbury Court Won
Hendon Edgware Won
Logica Won
Chiswick Flyovers Lost
Ealonians Lost
British Legion Rickmansworth Lost
Old Elthamians Won
Nigel Hoare's XI Won

1983

Lobsters Won
Nigel Hoare's XI Won
UB XI Drawn
A Good Length Won
Bathurst Arms Won

1982

Clifton Hill House Won
A Good Length Drawn
Another Man's Meat Won
Bristol Grammar School III Won
J. Stimfig's XI Lost
Wills Hall Won
Leyhill Lost
Young Solicitors Won
Lobsters Lost
A Good Length Won
Clifton College XI Drawn